Vox Tour Guide Systems®

Usłysz więcej!

Oprowadzanie grupowe nigdy nie było prostsze!

VOX TOUR GUIDE SYSTEMS® składa się z bezprzewodowego nadajnika z mikrofonem używanego przez przewodnika/opiekuna/tłumacza grupy oraz zestawu bezprzewodowych odbiorników z jednorazowymi higienicznymi słuchawkami dla wszystkich członków grupy.

Image

Dzięki systemowi przewodnik/opiekun/tłumacz może bez przeszkód porozumiewać się z grupą, przekazywać objaśnienia w sposób bezpośredni i selektywny, nie podnosząc głosu, nie przeszkadzając innym zwiedzającym i nie naruszając atmosfery i powagi zwiedzanego miejsca. Przeszkodą w komunikacji przestaje być również miejski czy fabryczny hałas oraz rozproszenie uczestników grupy. Zarówno w obiektach muzealnych, sakralnych jak i podczas oprowadzania po halach fabrycznych coraz powszechniejszym staje się wykorzystywanie przez grupy zorganizowane urządzeń typu radioguides®.

Zastosowanie

Turystyka

To najpowszechniejsze wykorzystanie VOX TOUR GUIDE SYSTEMS®: przewodnik czy też pilot przekazuje informacje o zwiedzanych miejscach i obiektach, a turysta - wyposażony w indywidualny odbiornik - słyszy każde wypowiadane przez niego słowo. W tym czasie może spokojnie oddalić się od przewodnika, zrobić zdjęcie, przyglądnąć się z bliska detalowi architektonicznemu - a wszelkie informacje przekazywane przez oprowadzającego dotrą do uszu odbiorcy. Nie przeszkodzi w tym hałas ulicy, gwar przechodniów czy rozproszenie uczestników grupy. Przewodnik, bez potrzeby zatrzymywania się, kompletowania grupy i oczekiwania na pozostających z tyłu, bez obawy pominięcia kogokolwiek, dociera ze swoim przekazem do wszystkich uczestników.

Hale fabryczne i miejsca natężonego hałasu

Często delegacje czy też przedstawiciele inwestorów wizytują fabryki i hale produkcyjne. To miejsca szczególnie natężonego hałasu. Jednak dzięki wykorzystaniu VOX TOUR GUIDE SYSTEMS® nie stanowi on już problemu: osoba oprowadzająca, wyposażona w nadajnik, może przekazać każdą niezbędną informację, a delegat korzystający z odbiornik i jednorazowej słuchawki usłyszy wszystko to, co powinien. Taka forma przyjęcia delegacji podnosi jej rangę i prestiż Firmy w oczach inwestora, a także zapewnia odpowiedni komfort pracy, który przecież jest szczególnie ważny w relacjach biznesowych.

Tłumaczenia, konferencje i szkolenia

VOX TOUR GUIDE SYSTEMS® doskonale sprawdza się podczas organizacji szkoleń i konferencji - szczególnie gdy potrzebne jest prowadzenie ich jednocześnie w kilku językach. Nie potrzeba wielkich kabin i całego szeregu urządzeń do tłumaczeń symultanicznych. Osoby tłumaczące mogą przekazywać informacje w kilku językach jednocześnie na różnych częstotliwościach, nie zakłócając siebie wzajemnie, a uczestnik konferencji bądź szkolenia poprzez wybór kanału na odbiorniku decyduje o wyborze języka, w którym chce usłyszeć przekaz. Także wszelkie szkolenia w terenie bądź dużych pomieszczeniach pozwalają dotrzeć prowadzącemu z informacją do odbiorcy - bez zakłóceń czy zniekształceń, nie zważając na hałas czy rozproszenie uczestników.

Audiodeskrypcja

To technika która pozwala osobom niewidomym i niedowidzącym (słabowidzącym) pełniej uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, sportowych i wszystkich innych, których istotną częścią jest obraz - jak wystawy, przedstawienia teatralne, seanse filmowe czy mecze i zawody sportowe. Zwięzłe, obiektywne opisy scen pozwalają osobie niewidomej podążać za rozwijającym się wątkiem historii oraz usłyszeć i zrozumieć co dzieje się na scenie, ekranie, obrazie, w trakcie wydarzenia sportowego. Urządzenia VOX TOUR GUIDE SYSTEMS® doskonale sprawdzają się przy tego typu wykorzystaniu - nawet na dużej przestrzeni (jak stadion) i oddaleniu od osoby prowadzącej audiodeskrypcję. Nasza Firma jest prekursorem wykorzystania audiodeskrypcji w Polsce podczas wydarzenia sportowego - po raz pierwszy dzięki naszym urządzeniom miało to miejsce 9 marca 2012 r. podczas meczu piłkarskiej Ekstraklasy Wisła Kraków - Lech Poznań.

Urządzenia

CARD RADIO 99C

CARD RADIO 99C

Najnowsza generacja VOX Radioguides.

QY280

QY280

Cyfrowa jakość przekazu.

Akcesoria

Akcesoria

Słuchawki, mikrofony i inny osprzęt najwyższej jakości.

Co zapewniamy na czas wynajmu?

  • zamówioną ilość odbiorników + ok. 10% zapasowych;
  • nadajniki z mikrofonem (plus w większych zestawach dodatkowy nadajnik jako zapasowy);
  • komplet baterii wraz z zapasowymi bateriami do nadajników i odbiorników (baterie podstawowe znajdują się od razu w urządzeniach, natomiast zapasowe są zapakowane oddzielnie w "kuferku");
  • jednorazowe słuchawki do odbiorników - w odpowiedniej ilości i z zapasem;
  • walizeczkę-kuferek mieszczącą cały zestaw;
  • darmową dostawę i odbiór urządzeń VOX TOUR GUIDE SYSTEMS® z dowolnego miejsca w Polsce, a przy większych zamówieniach również w Europie!

Jak zamówić?

Aby zamówić urządzenia VOX Tour Guide System® wypełnij i podpisz poniższy formularz:

następnie prześlij jego skan na adres: info@tourguidesystem.pl.

W ciągu 24 h otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z jego wyceną. Wtedy pozostaje Ci jedynie oczekiwać na naszą dostawę - zgodnie z terminem wskazanym w formularzu zamówienia.

Kontakt

VOX POLSKA Sp. z o. o.

mail@voxpolska.pl
tel. +48 22 396 15 33 lub 22 396 15 22
fax +48 22 353 90 70

Polska południowa:

VIAGGI.PL
VIAGGI.PL

ul. Długa 10/122, 32-065 Krzeszowice k/Krakowa
info@tourguidesystem.pl
tel. +48 601 804 543 lub 604 059 430

Polska północna:

Kaszub Travel. Biuro turystyki zagranicznej
Kaszub Travel. Biuro turystyki zagranicznej

ul. 3 Lipy 2 lok. 3/3, 80-172 Gdańsk
naglosnienie@kaszubtravel.pl
tel. +48 58 686 55 29
fax +48 58 686 57 65